Biz Kimiz?

Yıldız Holding bünyesindeki dijital uygulamalarımızın yazılım geliştirme yolculuklarına destek olmak ve yenilikçi çözümler üretmek üzere hayata geçirdiğimiz Yıldız Tech şirketimiz, özellikle e-ticaret alanında faaliyet gösteren müşterilerimizin, yeni nesil teknolojilerden en iyi şekilde yararlanmalarını, dijital ve analitik çözümlerle başarıya ulaşmalarını ve ortaya çıkan fırsatları değerlendirerek sürdürülebilir faydalar elde etmelerini sağlamayı hedeflemektedir.

Vizyon

Yıldız Holding’in ihtiyaçlarından yola çıkarak geliştirdiğimiz ürünleri, Yıldız Holding dışındaki firmalara ticari olarak sunmayı ve global pazarlara hitap eden bir teknoloji firması haline gelmeyi amaçlıyoruz. Bu kapsamda, ihracat gelirlerimizi yıldan yıla artırma hedefiyle çalışıyoruz. Yıldız Tech’te şirket politikası olarak açık inovasyon yaklaşımını benimsiyoruz. Bu yaklaşımdan hareketle, ihtiyaçların çözümünü destekleyecek dijital ekosistemin oluşturulmasına ve start- up’ların bu ekosistemde aktif olarak rol almalarına öncülük ediyoruz. Yeni ekonominin ruhuna uygun çalışmalar gerçekleştiriyor; tedarikçi-müşteri ilişkisinden uzun vadeli iş ortaklığı modeline dönmek, ortak ürün yatırımlarına yönelmek gibi adımlar atıyoruz. Gelişme potansiyeli yüksek start-up’ları değerlendiriyor, kriterlere uygun olanlara Yıldız Ventures ve Gözde Ventures olmak üzere iki farklı girişim sermayesi ile yatırım yapıyoruz.

Hedefimiz & Hizmet Kapsamımız

Özellikle e-ticaret alanında faaliyet gösteren müşterilerimizin yeni nesil teknolojilerden en iyi şekilde yararlanmalarını, dijital ve analitik çözümlerle başarıya ulaşmalarını ve ortaya çıkan fırsatları değerlendirerek sürdürülebilir faydalar elde etmelerini sağlamayı hedefliyoruz.

Yıldız Tech olarak veri bilimi, makine öğrenmesi, görüntü işleme, Endüstri 4.0, e-ticaret, bulut mimarisi, dijital dönüşüm, kurumsal uygulamalar ve etkin altyapı yönetimi gibi teknoloji alanlarında faaliyet gösteriyoruz. Bu alanlarda; verimlilik artışı, maliyet optimizasyonu, müşteri memnuniyet ve bağlılığını iyileştirme, yeni dijital iş modelleri oluşturma gibi hedeflerimiz doğrultusunda çalışıyoruz. Bu süreçlerin devamlılığını sağlayabilmek üzere dijital dönüşüme yönelik süreç tasarımı ve ürün geliştirme hizmetleri veriyoruz.

Yıldız Tech olarak en önemli avantajımızı, Yıldız Holding iştiraklerinden gelen talepleri karşılayacak projeleri başlatmamız ve ilk kullanıcı bulma şansı düşük olan diğer teknoloji şirketlerinin aksine, geliştirdiğimiz ürün ve çözümleri sahada deneyerek kısa süre içinde kullanılabilecek yapıya dönüştürme başarımız oluşturuyor.


© 2023 Yıldız Tech Tüm hakları saklıdır.