Locate+

Locate+ ile; süreç kısıtlarına ve araçlarınızın şarj, menzil, kapasite vb. kısıtlarına uygun olarak, elektrikli araçlarınızın yerleşimlerinin en optimal şekilde planlanması amaçlanmaktadır. Böylelikle, maliyetlerinizi düşürürken, hizmet kalitesini arttırabilirsiniz.

Günümüzde teslimatları daha uygun maliyetlerde yönetebilmek için elektrikli araçlar tercih edilmektedir. Bu araçlar maliyet optimizasyonu konusunda kurumları destekler iken normal araçlara göre belli kısıtları da bulunmaktadır.

Locate+ ile;

  • Sipariş ve sepet büyüklüğü,
  • Çalışma saatleri kısıtları,
  • Mağazalarda araç kullanabilen personel kısıtları,
  • AAraçların menzil kısıtları, şarj olma süresi ve pil dolum oranları,
  • Mağazaların fiziksel şartları,
  • Mevsimsellik,

vb. birçok faktörü göz önünde bulundurarak, hangi dağıtım noktalarına hangi araç tiplerini atayabileceğinizi kolaylıkla planlayabilirsiniz. Ek olarak, dinamik sipariş yapısına uygun olarak; dağıtım noktalarında kullanılabilecek araç tiplerinin sayısının tespit edilmesi konusunda da sizlere destek olur. Locate+ ürünümüz ile, operasyonel maliyetlerinizi ve teslimat sürelerinizi minimuma indirirken, müşteri memnuniyetinizi arttırmayı hedefliyoruz.

Başarı Hikayesi

Önde gelen market zincirlerinden olan müşterimizde, elektrikli araçların, doğru teslimat noktalarında konumlandırılması sayesinde, daha çevreci operasyonel bir teslimat süreciyle, ülke geneli araçların yaptığı toplam mesafede %20-25 arasında azalma sağlanmıştır. Locate+

Öne Çıkan Çözümlerimiz

Forecast+

Forecast+

Route+

Route+

HR-IQ

HR-IQ

Shelf-IQ

Shelf-IQ

Recognize+

Recognize+

© 2023 Yıldız Tech Tüm hakları saklıdır.