İleri Analitik Çözümlerimiz

Forecast+

Forecast+ ürünü, perakende ve üretim süreçlerinizde makine öğrenmesi ve istatistiki yöntemler ile şirketinizin daha iyi tahminleme yapmasını sağlar.

İncelemek için tıklayın

Route+

Operasyonlarınızda ihtiyaç duyulan kısıtlara uygun olarak kurumunuza özel bir çözüm sağlayan MostRota ile maliyetlerinizi optimize ederken verimliliğinizi arttırabilirsiniz. Bunu yaparken sadece rota optimizasyonuna değil aynı zamanda kamyonlaştırma (sipariş tahsisi) süreçlerine de odaklanmaktadır.

İncelemek için tıklayın

Locate+

Locate+ ile; süreç kısıtlarına ve araçlarınızın şarj, menzil, kapasite vb. kısıtlarına uygun olarak, elektrikli araçlarınızın yerleşimlerinin en optimal şekilde planlanması amaçlanmaktadır. Böylelikle, maliyetlerinizi düşürürken, hizmet kalitesini arttırabilirsiniz.

İncelemek için tıklayın

HR-IQ

HR-IQ, işe alımdan işten ayrılış sürecine kadar birçok farklı HR sürecinde yaptığı analiz & geleceğe ilişkin tahminlemeleri ile, kurumunuzun HR stratejisini belirlemenize yardımcı olur.

İncelemek için tıklayın

Shelf-IQ

Shelf-IQ, ürün kategorilerinin ve ürünlerin raf yerleşimlerinin stratejik ve taktiksel hedefler doğrultusunda planlanması ve optimize edilmesini sağlar.

İncelemek için tıklayın

Recognize+

Recognize+ ile gıda üretiminde istenmeyen akrilamid oluşumu gerçek zamanlı olarak saptanır, aynı zamanda tekstürel (mekanik ve geometrik) özelliklerindeki değişiklikler de tespit edilir. Bunu yaparken, üretim bant hızınıza uygun olarak sizlere istenilen çıktıyı verir.

İncelemek için tıklayın

© 2023 Yıldız Tech Tüm hakları saklıdır.